23 / Лютий, 2017
22 лютого на своєму засіданні Комітет Верховної Ради розглянув, зокрема, результати роботи робочої групи з доопрацювання проекту Закону України «Про тимчасові окуповані території» (реєстр. № 3593-д, внесений групою народних депутатів з фракції «Самопоміч»). Робоча група врахувала, зокрема, вимоги Асоціації міст України, низки міжнародних та правозахисних організацій і погодилася вилучити з законопроекту так звані «заходи з порозуміння», що передбачали після визволення окупованих територій обмеження в правах громадян України, які під час окупації працювали в комунальному господарстві та бюджетній сфері. Переглянуто також норму, яка передбачала безумовне припинення постачання з контрольованої території на неконтрольовану питної води і електроенергії.
Робочій групі та секретаріату Комітету доручено підготувати відпрацьований текст зміненої редакції законопроекту на розгляд одного з наступних засідань Комітету.
На засіданні 22 лютого Комітет також заслухав і обговорив проект Рекомендацій комітетських слухань стану реалізації законодавства про адміністративні послуги. Проект буде доопрацьовано з урахуванням результатів обговорення.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)

новая почта отследить посылки и письма