16 / Березень, 2023

15 березня 2023 року у Тернополі відбулися чергові Загальні збори Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України.
У заході взяли участь:
Володимир Труш, Голова Тернопільської обласної військової адміністрації,
Сергій Шкарлет, Міністр освіти і науки України,
Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України,
голови громад Тернопільській області.

Сергій Надал, Голова Тернопільського Регіонального відділення Асоціації міст України, Тернопільський міський голова відзначив, що сьогодні ми продовжуємо працювати завдяки Збройним силам України, перед нами нові виклики, адже попереду – Перемога, відбудова населених пунктів та можливості залучення нових інвестицій.

Володимир Труш наголосив на важливості щодня підсилювати власну спроможність, ще активніше працювати у питаннях господарства та обороноздатності.

Олександр Слобожан детально розповів про роботу Асоціації міст України у 2022 році, серед іншого він наголосив, що завдяки зусиллям Асоціації міст України у Держбюджеті на 2023 рік вдалось попередити втрат місцевих бюджетів на майже 70 млрд гривень.

Сергій Шкарлет відповів на актуальні питання голів громад щодо діяльності освітньої сфери, зазначивши, що Тернопільщина є лідером із впровадження освітніх технологій.

Загальні збори Тернопільського РВ Асоціації міст України затвердили Звіт за минулий рік та План роботи Тернопільського РВ АМУ на 2023 рік.
Під час засідання голови громад Тернопільщини обговорили нагальні проблеми місцевого самоврядування області й України та визначили шляхи їх вирішення, а також перспективи розвиту громад.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)