03 / Березень, 2017

2 березня 2017 року відбувся Фінансово-економічний форум «Програмно-цільове бюджетування: становлення та розвиток»організований Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку(USAID).

У Форумі прийняли участь провідні фахівці Міністерства фінансів України, керівники фінансових департаментів та управлінь органів державної влади та органів місцевого самоврядування, в тому числі об’єднаних територіальних громад, неурядових організацій.

На Форумі учасники обговорили удосконалення програмно-цільового бюджетування на центральному рівні та впровадження програмно-цільового методу (ПЦМ) на рівні місцевих бюджетів, визначили проблемні питання цього процесу та шляхи їх вирішення,розвиток управління бюджетними ресурсами.Захід вкотре став платформою для діалогу між представниками органів місцевого самоврядування регіонів та центральною владою щодо подальшої підтримки застосування ПЦМ бюджетування на всіх рівнях.

Експертами Асоціації попередньо, разом з містами та об’єднаними територіальними громадами, було проаналізовано проблемні питання, з якими вони стикаються на місцях, а також визначені можливі шляхи їх вирішення. Позицію Асоціації з програмно-цільового бюджетування як одного з елементів забезпечення ефективності децентралізації представлено під час виступу Першим заступником Виконавчого директора Асоціації міст України Слобожаном О.В.

Дивитись презентацію

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)