05 / Листопад, 2019
5 листопада Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан взяв участь у відкритті XV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства». Захід організований Міністерством розвитку громад та територій України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр». Асоціація міст України традиційно виступає партнером заходу. У відкритті Конгресу також взяли участь Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак, перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Дмитро Живицький, В.о. начальника Держводагенства України Михайло Хорєв, заступник Генерального директора ТОВ «Міжнародний виставковий центр» Іван Ткаченко.
Експозицію виставки сформували більше 300 підприємств з 15 країн світу.
О.Слобожан привітав учасників та відзначив, що Асоціація міст України, до якої входить 833 муніципалітети, а це – 80% населення України, щороку підтримує проведення Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування ЖКГ», а також семінари та виставки, які відбуваються в рамках цього заходу:
Цей Конгрес є чудовою комунікаційною платформою для місцевого самоврядування, бізнесу та виконавчої влади, які разом формують і вдосконалюють політику у сфері житлово-комунального господарства, зокрема, теплозабезпечення, водопостачання і поводження з побутовими відходами, впровадження енергоефективності, покращення благоустрою та розвитку дорожнього господарства тощо. На Конгрес прибуло чимало представників органів місцевого самоврядування. Серед них – міські голови обласних центрів, міст районного значення та голови об’єднаних громад, а також керівники і фахівці комунальних підприємств. Всі муніципалітети для забезпечення високої якості надання послуг потребують новітніх технологій, і цей захід – чудова нагода ознайомитися з новітніми рішеннями галузі, а також залучити бізнес до співпраці.  Переконаний, що наслідком цього заходу та супутніх виставок будуть нові проекти, які зроблять українські громади сучасними, прогресивними і комфортними.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)