20 / Липень, 2018
Повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.
У вересні-жовтні 2018 року у Львові, Полтаві та Вінниці управлінські команди закладів первинної медичної допомоги, що першими підписали угоди із Нацслужбою здоров’я, мають нагоду пройти навчання та попрактикуватися у фінансово-економічних та юридичних аспектах господарювання.
Тренінги пройдуть за підтримки спільного проекту МОЗ України зі Світовим банком «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та у партнерстві із Національною службою здоров’я та Проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».
Для кого ці тренінги
Тренінги розраховані на команди у складі 2-3 фахівців від закладу: головний лікар, представник власника закладу/економіст/заступник головного лікаря/завідувач кадрами. В одному тренінгу можуть взяти участь команди із 10 медзакладів.
Щоби взяти участь у тренінгах «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги (ПМД)», МОЗ запрошує команди закладів первинної допомоги взяти участь у конкурсі.
Важливо, щоб медзаклад мав підписану угоду із НСЗУ, а представники медзакладу не брали участі в аналогічних тренінгах, які проводяться у липні-серпні 2018 року
Як взяти участь у тренінгу
Щоби взяти участь у конкурсі, треба виконати 2 простих кроки:
  1. До 31 серпня 2018 року подати заявку на участь у конкурсі, заповнивши онлайн-форму.
  2. Заповнити в онлайн-формі мотиваційний лист, де обґрунтувати, чому саме ваша команда має відвідати цей тренінг.
Попередню програму тренінгу «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги (ПМД)» можна переглянути тут.
Нагадаємо, що у липні вже пройшли два тренінги у Києві та Одесі. Учасники з допомогою експертів-тренерів вчилися на практиці вирішувати юридичні, адміністративні, кадрові та фінансові питання, які постали після переходу на нову систему фінансування «гроші йдуть за пацієнтом».

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)