03 / Березень, 2023

Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ та Асоціація міст України допомагають облаштувати навчальні заклади для надання якісних освітніх послуг дітям під час війни.

За надану фінансову допомогу 1,5 млн грн зробили ремонт, облаштували укриття, придбали нові меблі для навчальних закладів у:
- Приютівській та Олександрійській громаді Кіровоградської області;
- Малинівській громаді Харківської області.

У Приютівській громаді провели ремонтні роботи та ліквідували аварійний стан укриття Користівського ліцею. Забезпечили дітям комфортний доступ до освіти у осінньо-зимовий період завдяки монтажу електрообігрівачів у класних кімнатах Косівського, Користівського та Войнівського ліцеїв. Для комфортного перебування в укриттях закупили обігрівачі, ковдри, телевізуальне обладнання та павербанки.

В Олександрійській громаді укомплектували укриття в 23 школах. Придбали лінолеум, стільці, столи, лавки, ноутбуки, проєктори та екрани для них. Завдяки наданій допомозі в дітей тепер є можливість продовжувати навчання, переглядати пізнавальні фільми та презентації, грати в ігри.

У комунальному закладі «Малинівський опорний ліцей №1» замінили вікна. Для безпеки малюків та вихователів у дошкільному навчальному закладі громади відремонтували та облаштували укриття. Також відновили дах у їдальні та відремонтували вікна в будівлі комунального закладу «Малинівський ліцей №2».

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)