21 / Грудень, 2016

21 грудня відбулося чергове засідання Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Комітет підтримав проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей добровільного об’єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів (реєстр. № 5520), підтриманий також і АМУ,  та рекомендував парламенту схвалити його за основу та в цілому.

Комітет заслухав також презентацію Першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В.Негодою проекту Закону про адміністративно-територіальний устрій України, підготовленого  Мінрегіоном на розгляд Уряду та присвяченого, в основному, процедурним питанням регулювання адмінтерустрою. Члени Комітету висловили низку пропозицій до нього.

У зв’язку з численними питаннями щодо діяльності та припинення повноважень органів місцевого самоврядування та їхніх посадових осіб на територіях, де утворені та діють військово-цивільні адміністрації, Комітет, врахувавши також пропозицію АМУ, вирішив створити Робочу групу для підготовки відповідних пропозицій.

На засіданні Комітету від АМУ був присутній аналітик В.Пархоменко.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)