12 / Липень, 2017

11 липня відбулося засідання Ради донорів з питань впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної  організації влади в Україні. Співголови Ради донорів - віце-прем'єр-міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко та директор Швейцарського бюро співробітництва Тауш Хольгер - висловили свої оцінки розвитку реформи та ролі в ній донорів.

Геннадій Зубко відзначив, зокрема, що "реформа матеріалізується". За І півріччя 2017 року доходи місцевих бюджетів зросли на 22 млрд. грн.. Рівень довіри населення до реформи досяг 65%.

Тауш Хольгер повідомив, що минулого тижня на конференції в Лондоні було відзначено успіхи цієї реформи і її підтримку населенням. Він наголосив на важливості секторальних реформ, без яких "немає децентралізації", і висловив побажання щодо покращення механізмів  координації діяльності в цій сфері причетних до неї міністерств.

Рада донорів затвердила технічне завдання на свою подальшу діяльність, яке буде доступним на її сайті.

Учасникам засідання Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В'ячеслав Негода презентував  розроблену робочими групами Ради регіонів систему моніторингу впровадження реформи разом з матрицею результатів, а координатор однієї з робочих груп Оксана Гарнець - комунікаційну стратегію реформи і план її реалізації.

До участі в засіданні були запрошені представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування. АМУ представляв заступник виконавчого директора В.Пархоменко

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)