17 / Лютий, 2017
17 лютого завершив роботу дводенний практикум з розробки законодавства та адвокасі для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом «кадри та організація роботи ради».  Навчальний захід організовано Асоціацією міст України разом з Парламентським офісом місцевого самоврядування в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».
У першій день практикуму учасники – секретарі міських рад, керівники та фахівці структурних підрозділів виконавчих комітетів міських рад з організаційних питань та кадрів, представники об’єднаних територіальних громад – працювали у Верховній Раді.
Сьогодні учасники ознайомилися з роботою структурного підрозділу Секретаріату Київської міської ради та Виконавчої дирекції Асоціації міст України. Зокрема, експерт АМУ Володимир Пархоменко розповів про лобіювання корпоративних інтересів територіальних громад у законотворчому процесі. Про особливості підготовки законопроектів доповіли експерти АМУ Володимир Мягкоход та Віктор Кравченко. ВЕБ-інструментарій розробки законодавства на сайті Асоціації міст України та його використання в законопроектній роботі висвятила директор центру професійного розвитку та комунікацій АМУ Маргарита Юрченко.
З заключним словом виступив Виконавчий директор АМУ Мирослав Пітцик. Він вручив учасникам практикуму сертифікати про проходження навчання від Верховної Ради та АМУ.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)