28 / Квітень, 2017
27-28 квітня проходив практикум із галузевої законотворчості з питань охорони здоров’я для фахівців органів місцевого самоврядування. Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)». Серед учасників, які долучилися до заходу – посадові особи органів місцевого самоврядування, які займаються питаннями охорони здоров’я, експерти.
Другий день навчання розпочався із візиту до Перинатального центра міста Києва, де фахівці у сфері охорони здоров’я з різних міст України ознайомилися із досвідом локальної нормотворчості з організації роботи закладу. Вони також дізналися про практику столиці у використанні сучасних інформаційних технологій в медицині.  
Захід продовжився у приміщенні АМУ, де учасники послухали лекції на тему «Проект законодавчого акту та особливості його підготовки» від експерта АМУ Віктора Кравченка та «Лобіювання корпоративних інтересів територіальних громад у законотворчому процесі» від директора Аналітичного центру АМУ Володимира Пархоменка. Про ВЕБ-інструментарій розробки законодавства на сайті АМУ та його використання в законопроектній роботі розповіли фахівці Центру професійного розвитку та комунікацій АМУ.
Після завершення практикуму Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан вручив учасникам сертифікати про проходження навчання від Верховної Ради та АМУ.

         

Дивитись фотогалерею.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)