22 / Вересень, 2020
Цього року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України вперше відзначить проєкти у сфері молодіжної та дитячої політики, які самі діти та молодь назвуть найкращими. Позмагатися за Премію дітей та молоді «Найкраща ініціатива громади 2020» запрошуються громади з усієї України.
До участі у конкурсі приймаються проекти від громад, які відповідають трьом головним вимогам:
вирішують актуальну проблему для дітей та/чи молоді;
► мають конкретні і вимірювані результати;
► реалізовані у 2020 році.
Подані на конкурс роботи будуть оцінюватися у два етапи. На першому етапі члени експертного журі відберуть десять фіналістів. На другому - діти та молодь - представники Молодіжних та Дитячих дорадчих рад громад-учасниць ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» оберуть проєкт, який, на їхній погляд, є найбільш актуальним та новаторським.
Подати заявку для участі у конкурсі можна до 15 жовтня 2020 року за посиланням: https://forms.gle/12q7vPMwtz7QsSnR6
Звертаємо увагу, що в анкеті необхідно буде завантажити коротке (60-90 секунд) презентаційне відео, що відображає успіхи поданого проєкту. Результати конкурсу будуть оголошені у Всесвітній день дитини, 20 листопада 2020 року. Премія дітей та молоді впроваджується у рамках ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» — це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес у досягненні консенсусу в ключових напрямах розвитку добробуту всіх дітей та молоді. З часу створення у 1996 році, до програми приєдналися понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах. На сьогодні ініціатива охоплює понад 30 мільйонів дітей.
Контакти: 
тел. - +380959346241,

Нагадаємо, АМУ активно долучається до реалізації глобальних ініціатив щодо поліпшення умов та якості життя для дітей і молоді в громадах. Так, 24 вересня 2018 року Голова АМУ Віталій Кличко та Голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джама Гулейд підписали Меморандум про наміри та взаємодію між АМУ та ЮНІСЕФ щодо співробітництва у сфері захисту прав дітей, надання соціальних послуг та впровадження децентралізаційної реформи. Окрім того, АМУ бере активну участь у міжнародних конференціях, щорічних зборах щодо ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в якості партнера та посердника для громад, що зацікавлені у набутті цього статусу та розвитку відповідних проєктів.
У рамках Проєкту ПУЛЬС, Асоціація міст України у 2018 році провела конкурс серед громад «Міста, дружні до дитини», який допоміг зібрати кращі ідеї та практики зі створення комфортного для дітей середовища та видала тематичну добірку кращих практик та ідей. Минулого року в рамках Проєкту ПУЛЬС АМУ видала тематичну збірку історій успіхів, що показують вплив децентралізації на життя дітей та молоді в громадах.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)