02 / Жовтень, 2018
Станом на 1 жовтня в рамках розпочатого Кабінетом Міністрів України у лютому поточного року процесу передачі земель 479 об'єднаних територіальних громад з 665 вже отримали у власність землі сільгосппризначення за межами населених пунктів. Загалом громадам передано понад 938,7 тис. га таких земель.
В Україні створено 665 об’єднаних територіальних громад, до кінця 2018 року заплановано передачу сільгоспземель ще 183 громадам. Перші сім ОТГ отримали землі сільгосппризначення у комунальну власність 27 лютого. Планується, що процес  передачі земель буде завершений в грудні 2018 року, завдяки чому об’єднані територіальні громади отримають потужний додатковий ресурс.
 
Нагадаємо, 31 січня Уряд схвалив розпорядження про передачу земель об'єднаним громадам. 5 лютого на нараді в Кабміні  Прем’єр-міністр України В.Гройсман сказав: Уряд знайшов рішення: передача земель у власність ОТГ має завершитися до кінця 2018 року. Допомагати у цьому процесі буде Асоціація міст України.  АМУ розробила практичний посібник для ОТГ з питань передачі у комунальну власність земель, який  передано у громади-члени АМУ та у регіональні відділення Асоціації.​

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)