21 / Жовтень, 2020
Секретаріат Кабінету Міністрів України за підтримки Урядового Офісу реформ та проєкту EU4PAR розпочали консультації з зацікавленими сторонами щодо перегляду Стратегії реформування державного управління на період до 2025 року. Процес перегляду включає оновлення цілей, заходів та показників результативності Стратегії та триватиме до грудня 2020 року.
Так, 21 жовтня відбулося онлайн-обговорення за напрямом "Адміністративні послуги, процедури та цифровий розвиток". До обговорення долучилася Асоціація міст України.
Мета зустрічі – визначити пріоритети Стратегії реформування державного управління на період до 2025 року та розглянути основні цілі та пропоновані рішення реформування за напрямом "Адміністративні послуги, процедури та цифровий розвиток", який включає наступні теми:
Запровадження єдиної адміністративної процедури
Забезпечення якісних адміністративних послуг (ЦНАПи, децентралізація, збір, оцінка якості)
Цифровізація адміністративних послуг (реінжиніринг, популяризація, обробка та захист даних)
Цифровий уніфікований інтерфейс держави та ЦОВВ (стандарти, засоби, канали інформації про державні органи та комунікації з громадянами)
Забезпечення необхідної інфраструктури цифрового розвитку
 
Актуальна інформація (документи, календар) щодо оновлення Стратегії реформування державного управління доступна за  посиланням.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)