16 / Вересень, 2020
15 вересня відбувся черговий захід в рамках підготовки нового плану дій «Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в контексті 16-тої Цілі сталого розвитку. Департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України спільно з проєктом Ради Європи організували онлайн-обговорення «Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд»: нові інструменти для громадської участі» в новому форматі CivicLab / Лабораторія громадської участі.
Асоціацію міст України представляла експертка з правових питань Інна Скляр. За дві години інтенсивної роботи учасники напрацювали нові ідеї щодо громадської участі, які можуть бути реалізовані в рамках Ініціативи. У заході взяли участь 63 учасники, які розділилися на 5 груп.
Працюючи за методикою "Лабораторія громадської участі" були отримані такі результати:
  • виокремлені 35 проблем;
  • напрацьовані 31 ідеї;
  • напрацьовані 3 реальні проєкти;
  • 12% ідей можна реалізувати вже нині;
  • 60% ідей готові на 70% до реалізації і потребують лише певних доопрацювань.
Довідково: методика проєкту Ради Європи "CivicLab / Лабораторія громадської участі" дозволяє у форматі онлайн напрацьовувати пропозиції, аналізувати їх, розробляти більш якісні рішення та прогнозувати результати. Це дає змогу не втрачати час, впроваджувати позитивні зміни та працювати навіть в умовах стислих термінів та карантинних обмежень.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)