07 / Грудень, 2017
Сьогодні під час пленарного засідання Верховної Ради України Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський звернувся до Верховної Ради України та Уряду з проханням підтримати позицію щодо збереження у 2018 році державного фінансування 371 коледжу, що є структурними підрозділами вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.
Народний депутат України Дмитро Білоцерковець на сторінці у Facebook зазначив: «Тільки що був врятований 371 коледж України від закриття. Навчальним закладам I-II рівнів акредитації, Кабінет Міністрів пішов назустріч місцевим і обласним бюджетам, які раніше, за пропозицією Міністерства фінансів, повинні були їх фінансувати з 2018 року, не маючи на це необхідний ресурс. Це могло призвести до закриття цих закладів. Тим самим та частина навчальних закладів, які є філіями вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, залишаються на фінансуванні державного бюджету. Отже, 371 коледж залишиться на фінансуванні державного бюджету. Це перемога місцевих і обласних бюджетів, а також студентів і робочих колективів.
Дякую Кабінету Міністрів і Асоціації міст України за результат даного компромісу. Це справжній подарунок містам на День місцевого самоврядування».
Верховна Рада України 297 голосами підтримала збереження державного фінансування 371 коледжу, що є структурними підрозділами університетів та інститутів.
У свою чергу Асоціація міст України дякує Уряду та Верховній Раді України за підтримку освіти та збереження ресурсів у місцевих бюджетах.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)