12 / Грудень, 2018
12 грудня Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України. Під час обговорення планів щодо поширення механізму електронних аукціонів на сферу отримання ліцензій на розробку надр, приватизацію та земельні відносини Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав, що запровадження електронних сервісів з мінімальним або повністю відсутнім втручанням чиновника має поширюватись і на інші сфери: «Потрібно максимально розширювати можливості – створювати єдині правила для всіх. Все більше людей мають користуватися цими системами. І бюджет отримуватиме більше ресурсів».
В.Гройсман поцікавився позицією Асоціації міст України щодо запровадження системи електронних сервісів у роботі органів місцевого самоврядування. О.Слобожан відзначив, що АМУ підтримує рішення, спрямовані на збільшення прозорості роботи громад, та регулярно ініціює підвищення професійного рівня представників місцевого самоврядування. Зокрема, він відзначив:
11 грудня спільно з Держгеокадастром Асоціація міст України провела онлайн-навчання більш, як для 4 тисяч посадових осіб місцевого самоврядування із земельних питань. Тому, відповідно, ми підтримуємо пропозиції з впровадження електронних сервісів та підвищення прозорості надання послуг жителям громад.
За підсумками засідання Кабміну, Прем’єр-міністр надав доручення Уряду до кінця грудня опрацювати та винести рішення про обов’язковість підключення до електронних сервісів усіх органів державної влади та місцевого самоврядування.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)