11 / Травень, 2022
На розгляді Верховної Ради України знаходяться законопроекти: Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення окремих засад місцевого самоврядування в частині конфіскації майна у разі вчинення окремих злочинів проти основ національної безпеки України в бюджети сільських, селищних, міських територіальних громад №7256 та Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення деяких засад конфіскації майна у разі вчинення окремих злочинів проти основ національної безпеки України в бюджети місцевого самоврядування №7257.
► Законопроектом №7256 пропонується зарахування до бюджетів місцевого самоврядування коштів від реалізації майна, конфіскованого за виконавчими документами виданими за рішенням суду на підставі статей 111, 111 прим. 1 та 111 прим. 2 Кримінального кодексу України. 
► Законопроектом №7257 пропонується внести зміни до 64 статті Бюджетного кодексу України та доповнити склад доходів загального фонду бюджетів сільських, селищних, міських територіальних громад та зараховувати кошти від реалізації майна, конфіскованого за виконавчими документами виданими за рішенням суду на підставі статей 111, 111 прим. 1 та 111 прим. 2, до бюджетів місцевого самоврядування.
Асоціація міст України підтримує ці законодавчі ініціативи як такі, що позитивно вплинуть на бюджетну забезпеченість територіальних громад та сприятимуть їх економічному відновленню.
АМУ звернулася до парламентських Комітетів з питань правової політики та з питань бюджету з проханням рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроекти №7256 та №7257 у першому читанні.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)