16 / Червень, 2022
Асоціація міст України спільно з Міністерством розвитку громад та територій України провели онлайн семінар-нараду щодо відновлення об’єктів інфраструктури населених пунктів, зруйнованих внаслідок збройної агресії росії. Також під час заходу було обговорено законодавчі нововведення у сфері містобудування.
До наради доєдналися близько 400 учасників – сільські, селищні та міські голови та їх заступники.  Модератором семінару виступив експерт АМУ Євгеній Шаповалов.

  

Заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська презентувала Порядок виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації та відновлення інфраструктури населених пунктів в умовах воєнного стану, роз'яснила законодавчі зміни у сфері містобудування, зокрема щодо Закону №2254-ІХ.

 

За результатами заходу Асоціація міст України підготувала узгоджене з Мінрегіоном роз’яснення про особливості здійснення органами місцевого самоврядування невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії рф, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд.
Асоціація міст України висловлює подяку заступниці Міністра Наталії Козловській та її команді за високий рівень підготовки і проведення заходу.
 
МАТЕРІАЛИ СЕМІНАРУ:
 

Увага! Для отримання відео семінару звертайтеся до виконавчих  директорів регіональних відділень Асоціації міст України.

 

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)