23 / Вересень, 2016

АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ ВІТАЄ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

      25 вересня 2016 року вся педагогічна спільнота, батьки та діти святкують Всеукраїнський день дошкілля.

    Дошкільний вік − один із найбільш відповідальних і важливих періодів у житті людини, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і розуміння моральності, але і здійснюється якесь незриме таїнство, що відбувається тільки на рубежі поколінь − передача нашої спільної спадщини.

      Бути вихователем − високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є − наше життя і наша надія.

       Взяти відповідальність за умови навчання та виховання дітей – досить відповідально. Адже від того, наскільки затишно у дошкільному навчальному закладі, наскільки смачно там готують, як зустрічають вихованців – залежить комфорт та розвиток дитини. Саме на органи місцевого самоврядування покладено важливий обов’язок: забезпечити умови гармонійного розвитку дітей дошкільного віку.

      Адже не випадково держава звертає увагу на сферу дошкільної освіти та визначає важливе місце її розвитку для громад України.

     Асоціація міст України вітає всіх фахівців дошкільної сфери, батьків та дітей, працівників органів місцевого самоврядування, причетних до дошкілля, зі святом. Нехай дитинство кожної дитини буде радісним, яскравим та дарує найпрекрасніші моменти зустрічі з вихователем, дошкільним навчальним закладом та рідним краєм!

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)