29 / Травень, 2020
Асоціація міст України щиро вітає зі святом Останнього дзвоника учнів, батьків та усю освітянську спільноту!
Останні сторінки своєї історії вже гортає 2019/2020 навчальний рік. Він приніс чимало викликів та здобутків.
З найбільш важливих досягнень - Асоціації міст України вдалось:
  • спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Міністерства фінансів України оновити формулу освітньої субвенції, завдяки чому в розрахунках коштів на заробітну плану вчителів враховується реальний контингент здобувачів освіти. У результаті обсяг освітньої субвенції у 2020 році збільшено на 2,5 млрд гривень!
  • спільно з Міністерством освіти і науки України та Комітетом Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій підготувати Закон України «Про повну загальну середню освіту», що був прийнятий Парламентом та набув чинності. Саме цей Закон продовжує реформу Нової української школи та створює можливості для нових якісних змін!
Карантин наприкінці навчального року, безумовно, вніс свої корективи у життя закладів освіти та органів управління освітою. Ми всі вчились оперативно реагувати на виклики, опановувати технології дистанційного навчання, працювати в умовах змін! АМУ переконана, що спільними зусиллями керівників галузі, творчих педагогів за відповідальної підтримки батьків вдалось чимало зробити для учнів!
Цей день завжди підбиває підсумки навчального року, та особливим він є для випускників! Сьогодні тисячі учнів завершують своє шкільне життя й готуються до перших серйозних іспитів – складання ЗНО та вступу до закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, щоб здобути професію. Хай усі їх сподівання здійсняться!
Асоціація міст України також щиро вітає колег із Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти України зі святом! Дякуємо, що думка місцевого самоврядування завжди була почутою: ми всі тримали руку на ПУЛЬСі освітніх реформ!
Кожен навчальний рік – це сходинка до актуальних та цікавих новацій в освіті, що, безперечно, відбуваються завдяки освітянам. Однак мотивацією робити ці зміни, звісно, є бажання створити умови для якісної освіти учнів!
Асоціація міст України є надійним партнером громад, а отже, й представників освітянської спільноти! Творімо якісні зміни та історії успіху разом!
 
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)