04 / Вересень, 2018
4 вересня у "1991 Civil Tech Center” відбулася воркшоп-презентація першого в Україні стандарту набору відкритих даних регуляторних органів, розробленого Державною регуляторною службою України разом з експертами проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»/TAPAS з ініціативи проекту «Регуляторна мапа України». 
Учасники заходу ознайомились із положеннями розробленого стандарту та дізнались про можливості його використання для належного виконання ними вимог законодавства щодо розміщення на державному порталі data.gov.ua наборів відкритих даних регуляторних органів. 
Відкриті дані потрібні для підвищення рівня прозорості та ефективності державного і муніципального управління, а також прискорення розвитку економіки. На основі відкритих данихрозробляються та реалізуються успішні соціальні та комерційні проекти.
Одним із першочергових завдань, визначених під час заходу, стало навчання та підвищення кваліфікації представників органів місцевого самоврядування щодо використання відкритих даних.
Від Асоціації міст України у заході взяв участь Директор Центрального Офісу впровадження децентралізаційної реформи Володимир Мягкоход.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)