20 / Грудень, 2021
14 грудня відбулося засідання Бюро Національної комісії у справах ЮНЕСКО. Участь у засіданні взяли: співробітники секретаріату Нацкомісії, Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко, експертка АМУ з питань освіти Тетяна Куценко, представники Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Національної академії наук України, Міністерства молоді та спорту України.
Учасники заходу обговорили актуальні питання діяльності України в ЮНЕСКО, проаналізували результати роботи у поточному році та окреслити плани роботи Нацкомісії на найближчу перспективу. Окрему увагу вони приділили результатам 41-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО та участі в її роботі української делегації.
Членів засідання було поінформовано про проміжні результати Всеукраїнського конкурсу, що проводиться серед учнів Асоційованих шкіл в рамках відзначення UNESCO 75. Зокрема, Тетяна Куценко, експертка АМУ з питань освіти, та Катерина Левченко, Урядова уповноважена з ґендерної політики, висловили пропозицію щодо організації виставки малюнків, що надійшли в рамках Конкурсу. Пропозицію було підтримано, а питання організації виставки учнівських малюнків будуть опрацьовані на найближчому засіданні оргкомітету Конкурсу.
У контексті активізації участі в ЮНЕСКО було обговоренно перспективи відновлення функціонування в Україні клубів ЮНЕСКО, а також запропоновано продовжити контакти між Нацкомісіями. Учасники заходу також розглянули можливості співпраці у площині Кафедр та асоційованих шкіл ЮНЕСКО та подальшу активізацію участі українських міст в роботі Організації.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)