17 / Травень, 2022
Асоціація міст України 19 травня о 14:00 в режимі відеоконференції проводить Діалоговий захід з питань місцевого економічного розвитку (програма заходу).
Тема для обговорення: релокація бізнесу із зони бойових дій.
Під час заходу буде презентовано Методичні рекомендації АМУ у сфері місцевого економічного розвитку щодо релокації підприємств та підтримки бізнесу громадами в умовах воєнного стану.
До участі також запрошено представників Міністерства економіки України.
Крім того, представники обласних військових адміністрацій та міських рад поділяться досвідом здійснення релокації підприємств.
Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування - заступників сільських, селищних та міських голів, керівників структурних підрозділів, які відповідають за економічний розвиток, взяти участь у заході. Для участі у заході просимо зареєструватисья, заповнивши форму: https://forms.gle/ji1XZ5yQ6PdSQ53y5
Посилання для підключення до відеоконференції у програмі WebEx (19.05 о 14:00):
 
Захід проводиться в рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», що фінансується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II).

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)