31 / Січень, 2022
Асоціація міст України запрошує громади взяти участь у відборі нових членів міжнародної програми «Відкритий Уряд – місцевий рівень» (OGP Local). Загалом з усього світу буде відібрано 50 органів місцевого самоврядування. Для українських учасників - це можливість долучитися до кращих світових практик та поділитися власним досвідом.
Для участі у відборі органу місцевого самоврядування необхідно заповнити заявку  за  посиланням  https://bit.ly/3ecKsWa та надати листи підтримки від керівника органу місцевого самоврядування та, як мінімум одного, партнера від інституцій громадянського суспільства (ІГС).
Кінцевий термін подання заявок – 16 березня 2022 року.
 
Для участі в OGP Local орган місцевого самоврядування має відповідати таким критеріям:
  • досвід у впровадженні ініціатив з відкритого врядування у співпраці з ІГС за останні 3 роки, у тому числі у реалізації завдань відповідних національних планів дій;
  • організаційні, людські та фінансові ресурси для розробки та реалізації проектів і програм відкритого врядування;
  • на момент подання заявки є щонайменше 18 місяців до зміни керівництва органу місцевого самоврядування для можливості розробки першого плану дій.
Більше інформації про приєднання до OGP Local на сайті.
Асоціація міст України пропонує громадам практичну допомогу у підготовці заявок. Контакти: експертка АМУ з правових питань Інна Скляр, тел. 0937721753, ел.пошта: i.sklyar@auc.org.ua

Нагадаємо, у 2021 році учасниками OGP Local стали Вінниця, Тернопіль та Хмельницький. Участь у програмі сприяє містам у впровадженні амбітних проектів відкритого урядування. Нещодавно під час Глобального саміту Партнерства «Відкритий Уряд» міста Хмельницький та Вінниця отримали відповідно перше та третє місця премії OGP Awards за досягнення з відкритості урядування на локальному рівні. 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)