18 / Травень, 2022
20 травня 2022 року з 15:00 до 16.00 Асоціація міст України разом з Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України проводить Круглий стіл «Залученість молоді у місцевому самоврядуванні». Захід, що проходитиме у онлайн форматі на платформі Zoom, організується в рамках Тижня Відкритого Уряду.
Відкрите врядування стало важливим компонентом партисипативного, інклюзивного та прозорого процесу прийняття рішень на всіх рівнях влади. Місцеве самоврядування має безліч прикладів, особливо залучення молоді. Круглий стіл покликаний показати історії успіхів громад, де залучається молодь, та популяризувати такі практики. Представники муніципалітетів і молоді запрошуються до виступу на заході.
Для участі необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/iVUXwsqb5ghrGsEC7 або скористатися qr кодом 
          

У разі виникнення питань звертайтеся до Інни Скляр за електронною адресою: i.sklyar@auc.org.ua або за тел.+380937721753.

Переглянути заходи, які будуть проходить у рамках Тижня Відкритого Уряду та більше дізнатися про заплоновані заходи можа за посиланням.


Нагадаємо, у травні 2021 року АМУ спільно з Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи провели онлайн захід "Марафон відкритого врядування". Близько 20 органів місцевого самоврядування ділилися своїми історіями успіху за напрямками: прозорість та відкритість влади у взаємодії з громадою; інклюзивність у процесі цифрової трансформації; залучення молоді та найменш представлених груп; залучення громадян для сприяння розвитку культурної спадщини і спорту; відкрите врядування як інструмент розвитку освітньої сфери; взаємодія з громадськістю у збереженні довкілля. Переглянути відео.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)