04 / Червень, 2020
 
3 червня 2020 року відбулись онлайн-консультації центральних органів виконавчої влади з Всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування та експертним середовищем щодо розподілу повноважень органів місцевого самоврядування між власними, делегованими та переданими. Основним модератором консультацій виступило Міністерство розвитку громад та територій України. У результаті обговорень мають бути напрацьовані концептуальні зміни до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації».
Від Асоціації міст України активну участь у консультаціях у сферах освіти та культури взяла аналітик Аналітичного центру Людмила Мозгова.
Під час виступу вона наголосила на необхідності врахувати основні та спеціальні закони у сферах освіти та культури, відповідно до яких визначаються засновники закладу, рівень управління закладом, а також наявне бачення щодо наступних кроків реформування. Також аналітик зауважила про необхідність внести зміни у напрацьовані раніше Мінрегіоном пропозиції в частині рівнів управління закладами загальної середньої освіти, центрами професійного розвитку, дитячими будинками.
Наприкінці консультацій було прийнято рішення щодо доопрацювання матеріалів з урахуванням висловлених АМУ пропозицій, а також про необхідність перенесення обговорення в офлайн-формат.
Аналітичний центр АМУ
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)