23 / Вересень, 2022

Асоціація міст України запрошує органи місцевого самоврядування взяти участь у  конкурсі кращих історій незламності та співдії в громадах під час війни. Це можливість продемонструвати в Україні та в усьому світі незламність українського духу не тільки в Збройних Силах України, але й в громадах, де посадовці спільно з мешканцями допомагають один одному наближати нашу Перемогу. Наш конкурс про життєві історії забезпечення громадян найнеобхіднішими послугами за найстрашніших умов, про відкритість та співдію в громадах, про участь мешканців у захисті, врядуванні та відновленні.
Мета – відзначити надихаючі історії та успішні приклади згуртованості і тісної співпраці між громадянами та органами місцевого самоврядування, які стануть взірцем для інших і підтвердять, що навіть під час воєнного стану муніципалітети працюють для своїх жителів та разом зі своїми жителями. 
Очікуємо на Ваші практики та історії успіхів  за такими напрямками:
  • Залучення молоді (інноваційні підходи до співпраці органу місцевого самоврядування з представниками молоді, які допомагали громаді під час воєнного стану і були засновані на принципах відкритого врядування)
  • Електронне врядування (практики та історії, де та як саме електронні інструменти використовувались для залучення громади, забезпечення доступу до інформації чи іншим шляхом допомагали під час воєнного стану)
  • Згуртованість (об’єднання зусиль з бізнесом та громадськістю у вирішенні викликів воєнного стану у наданні основних послуг населенню, а також у сфері освіти, охорони здоров’я та зайнятості.)
Заявку можна заповнити до 02.10.2022 року за посиланням
 
У разі виникнення питань звертайтесь за електронною адресою:   i.sklyar@auc.org.ua або за номером телефону +380937721753 Інна Скляр.
Зверніть увагу!
  • Заявка має бути подана органом місцевого самоврядування
  • Ініціатива/практика/проєкт має бути реалізована після 24.02.2022 по теперішній час
  • Мова заповнення заявки – українська
  • Обов’язково до заявки додається фото або презентація практики/історії успіху
Детальні правила участі у Конкурсі ТУТ
 
Конкурс організовано в рамках Меморандуму про співпрацю, укладеного Асоціацією міст України та Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи, за яким відкрите врядування визначено одним з пріоритетних напрямків співпраці. Конкурс проводиться у відповідності до грантової угоди (8778/2022/5 від 29 червня 2022 р.), підписаної АМУ та Радою Європи, метою якої є підтримка та відбудова інституційних спроможностей органів місцевого самоврядування України в період війни та відновлення стійкості на місцевому рівні.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)