15 / Лютий, 2017
Асоціація міст України оголошує конкурс на визначення учасників практикуму з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування за напрямом адміністративні послуги, що відбудеться в м. Києві 2-3 березня 2017 року.
Асоціація міст України в рамках проекту «ПУЛЬС», що впроваджується за підтримки USAID, спільно з Парламентським офісом місцевого самоврядування продовжує серію навчальних заходів - практикумів з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування. Під час практикумів слухачі опанують базові принципи законотворчої роботи та законодавчого процесу, отримають практичні знання і навички з розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів, вивчать можливості використання інструментів лобіювання та адвокасі, ознайомляться з роботою Верховної Ради України. По завершенню тренінгу учасникам будуть видані сертифікати.
АМУ забезпечує проживання та харчування учасників. Проїзд за рахунок відрядження.
Учасники практикумів визначаються на конкурсній основі з числа посадових осіб місцевого самоврядування з громад-членів АМУ.
Для участі у конкурсі з відбору кандидатур на практикум за напрямом «адміністративні послуги», необхідно направити до 18.00 22 лютого 2017 року заповнену анкету (завантажити) на електронну адресу as@auc.org.ua.
Відібраним учасникам будуть надіслані запрошення для оформлення відрядження.
Контактна особа в АМУ - координатор заходів Олексій Сясько, тел. (044) 486-28-83, as@auc.org.ua.
Примітка: до розгляду приймаються заявки представників органів місцевого самоврядування, які не брали участь у роботі практикумів з розробки законодавства у 2016 році.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)