30 / Серпень, 2022
 
Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи в Україні запрошує представників органів місцевого самоврядування взяти участь в опитуванні щодо потреб та пріоритетів органів місцевого самоврядування у зв’язку із наданням адміністративних і соціальних послуг під час війни та у процесі післявоєнної відбудови.
 
Відповіді приймаються до 12 вересня  за посиланням.
В опитувальнику містяться запитання про виклики, управлінські рішення в кризових ситуаціях та практики взаємодії в громаді, між громадами та органами державної влади, а також з міжнародними партнерами. Дані, отримані в ході цього опитування, будуть використані Конгресом для планування наступних кроків підтримки органів місцевого самоврядування та їх асоціацій.
Результати опитування будуть викладені у звіті та використані в Плані Ради Європи зі стійкості, відновлення та відбудови України, а також в інших ініціативах, зокрема, Європейського Альянсу міст і регіонів  для відновлення України Комітету Регіонів. На підставі результатів дослідження відбуватиметься обговорення та координація зусиль з відновлення України між міжнародними та українськими партнерами для успішної реалізації національних програм у рамках Плану відновлення України.

Опитування є частиною поточного проєкту Конгресу "Посилення демократичного врядування на місцевому рівні в Україні". Додаткову інформацію ви можете знайти на сторінці проєкту.
У разі виникнення питань, звертайтеся до дослідниць Оксани Гус oksanahuss@gmail.com, Олександри Койдель olkeudel@gmail.com, а також до експертки з правових питань АМУ Інни Скляр тел. 0937721753, ел. пошта i.sklyar@auc.org.ua.
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)