13 / Грудень, 2016

Законопроект №4355 щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель, який чекає другого читання в парламенті, має бути прийнятий. Сьогодні, коли йде мова про фінансову децентралізацію, передачу ресурсів і відповідальності на місця, нам потрібно підсилювати громади інструментами, які дозволять розпланувати територію, залучити інвесторів для створення нових робочих місць, збільшити надходження до бюджетів і запровадити облік ресурсів. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко у прямому ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Він зазначив, що земельні ресурси, особливо сільськогосподарські землі – це той ресурс і податок, який дає можливість наповнювати видатки на соціальну інфраструктуру.

«Також вкрай необхідний закон щодо планування територій. Це дасть можливість залучити інвесторів вкладати кошти не тільки в сільськогосподарські землі, а й інфраструктурні проекти громади — дороги, автозаправні, торгівельні і спортивні комплекси, культурні заклади та інші», — зазначив Геннадій Зубко.

За матеріалами сайту Мінрегіону 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)