05 / Червень, 2023

Міста Святогірськ та Лиманськ Донецької області отримали два вантажні автобуси в рамках роботи Асоціаціі міст України по забезпеченню деокупованих громад.

«Київ долучився до підтримки відновлення інфраструктури двох деокупованих міст на Донеччині. Територіальні громади Святогірська та Лимана отримають від столиці по автомобілю IVECO, які використовуватимуть міські комунальні підприємства. Разом із автомобілями столиця також передає два генератори, аптечки, зокрема засоби для перев’язки, консервовані продукти, посуд, побутову хімію та засоби гігієни» - наголосив Віталій Кличко.

 

Асоціація міст України продовжує забезпечувати та координувати надання гуманітарноі домомоги громадам, які втратили майно під час окупаціі чи від обстрілів.

Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, зазначив, що наразі у громад Донецької, Херсонської, Харківської і Чернігівської областей є величезна потреба у комунальній техніці. Ці вантажні автобуси призначені для забезпечення сполучення в межах громад.
 
За дорученням Асоціації міст України передачу здійснили керівник гуманітарного штабу м. Києва Дамір Рахматулін та виконавчий директор Донецького РВ АМУ Вікторія Придатко.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)