05 / Червень, 2023

01 червня 2023 року Володимир Мягкоход, експерт з питань адміністративних послуг Асоціації міст України, представив позицію місцевого самоврядування під час засідання Урядового комітету з питань цифрової трансформації, інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, охорони здоров’я, захисту довкілля та природних ресурсів, правової політики, азартних ігор та лотерей щодо проєкту постанови КМУ «Деякі питання функціонування веб-порталу «Дія. Цифрова громада».

Проєкт покликаний надати посадовим особам місцевого самоврядування інструмент у вигляді вебплатформи, де посадові особи місцевого самоврядування зможуть отримати вичерпну інформацію, необхідну для планування та здійснення заходів, спрямованих на цифрову трансформацію на місцевому та регіональному рівнях.

Урядовий комітет врахував усі пропозиції Асоціації міст України, зокрема щодо усунення оціночних понять та дублювань інформації з сайтів ОМС на портал тощо в проєкті постанови «Деякі питання функціонування веб-порталу «Дія. Цифрова громада».

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)