20 / Серпень, 2019

19 серпня 2019 року під час Серпневої конференції Міністертсва освіти і науки України Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак презентував «Абетку для директора».

"Ми знаємо, як допомогти школам побудувати внутрішню систему забезпечення якості освіти, - заявив Руслан Гурак під час серпневої конференції, яка проходила учора в Києві. - Командою Держслужби якості освіти спільно з партнерами створено уніфікований документ – «Абетку для директора». Це методичні рекомендації керівнику закладу освіти задля розбудови якісної школи, інструментарій для оцінювання управлінської та освітньої діяльності закладу".

Очільник Служби висловив сподівання, що створений посібник стане гарним помічником на шляху підвищення якості освіти у школах.

Звертаємо увагу, що методичні рекомендації розроблені для допомоги закладу загальної середньої освіти у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти. Вони ґрунтуються на запропонованих для інституційного аудиту вимогах та критеріях для оцінювання якості освітньої діяльності, управлінських процесів у закладі та охоплюють освітнє середовище, управлінські процеси, якість педагогічної діяльності, систему оцінювання навчальних досягнень учнів.

Завантажити «Абетку для директора» можна тут

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)