11 / Липень, 2017
11 липня, відбулася презентація дослідження часової доступності до Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів) та їх територіальних підрозділів. Дослідження було виконане Офісом реформи адміністративних послуг на замовлення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Мережа Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів) розвивається в Україні з 2008 року. Сьогодні працює 701 ЦНАП, з яких 11 у Києві.
Географічна доступність послуг для громадян, особливо у сільській місцевості, у  об'єднаних територіальних громадах, є важливим питанням.
Дослідження показує, скільки нових ЦНАПів потрібно створити, щоб послуги були доступні для якомога більшої кількості громадян.
За результатами дослідження: 10-хвилинної доступності до ЦНАП, для 69% громадян  забезпечено 10-хвилинна доступність ЦНАП від місця проживання.
Дослідження також пропонує рекомендації щодо подальшого розвитку мережі ЦНАП в Україні.
Для досягнення найбільш ефективної охопленості мережі ЦНАПів необхідно створити додатково 240 ЦНАПів. У такому разі 75% населення буде проживати у межах 10-хвилинної доступності до ЦНАП, і лише близько для 1% населення така доступність буде становити більше 30 хвилин.
Щоб ознайомитися з дослідженням натисніть на картинку

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)