18 / Листопад, 2021
18 листопада в онлайн режимі відбулося перше спільне засідання робочих груп із налагодження співробітництва Верхньодніпровської, Верхівцевської міських та Криничанської селищної територіальних громад Дніпропетровської області в рамках реалізації проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що реалізується відповідно до грантової угоди між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ).
Експертка проєкту Олена Воронько на початку заходу презентувала визначений напрямок співробітництва, а саме налагодження регіонального виробництва паливних матеріалів (пелети, брикети тощо) для твердопаливних котлів у приватному та бюджетному секторі громад. Учасники онлайн-засідання обговорили та визначилися з предметом на основними положеннями Договору про співробітництво (реалізація спільного проєкту). Також, разом з експерткою проєкту Оленою Воронько розробили дорожню карту щодо проведення у громадах громадського обговорення Договору та проекту  співробітництва територіальних громад.
На наступному етапі робіт представники робочих груп підготують свої пропозиції щодо концепції проєкту співробітництва територіальних громад (відповідно до форми заявки ДФРР), а також визначаться щодо джерел фінансування проєкту співробітництва.
  
Співробітництво громад – дієвий інструмент для вирішення спільних проблем територіальних громад, і, саме тому, спільними зусиллями,  Верхньодніпровська, Верхівцевська міські та Криничанська селищна територіальні громади Дніпропетровської області вирішили разом реалізувати Проєкт, що спрямований на покращення життя кожного жителя цих громад.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)