11 / Червень, 2020
11 червня відбулося заключне спільне засідання робочих груп в онлайн режимі в рамках проєкту «Налагодження якісного співробітництва між міськими та сільськими/селищними територіальними громадами», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Програмою «U-LEAD з Європою» для Славутицької міської територіальної громади (Київська обл.), Любецької та Михайло-Коцюбинської селищних територіальних громад (Чернігівська обл.).
Громади-учасниці проєкту наблизилися до завершальної стадії його реалізації, підсумком якої стало підписання Меморандуму про співпрацю та співробітництво громад. У засіданні взяли участь Юрій Фомічев - Славутицький міський голова, Ніна Ворох - в.о Михайло-Коцюбинського селищного голови, Сергій Пінчук  - Любецький селищний голова, члени робочих груп усіх громад-учасниць, експерти проєкту.
На початку засідання до учасників звернулася менеджер проєкту Людмила Даменцова. У своєму виступі вона відзначила позитивні результати реалізації проєкту та успіхи, які були досягнуті громадами в ході його реалізації. Вона також зазначила, що з-поміж 5 проєктів співробітництва, які реалізовуються одночасно в Україні, це єдиний регіон, де беруть участь одразу три територіальні громади. В інших областях таке співробітництво напрацьовується між двома сусідніми громадами. Також менеджер проєкту зазначила, що Славутицька, Михайло-Концюбинська та Любецька громади уже досягли успіхів, якими можуть ділитися з іншими українськими громадами.
В урочистій обстановці відбулося підписання Меморандуму «Про партнерство та співробітництво між Славутицькою територіальною громадою Київської області, Любецькою та Михайло-Коцюбинською об'єднаними територіальними громадами Чернігівської області».
Експерт проєкту Руслан Фронц та представник Асоціації міст України Ігор Гірчак презентували учасникам проєкт договору про співробітництво, який громади найближчим часом можуть доопрацювати, ухвалити та зареєструвати у Мінрегіоні, відповідно до положень Закону України «Про співробітництво територіальних громад».
На завершення учасникам засідання також був представлений проєкт проєктної заявки «Запровадження новітніх інформаційних інструментів у підвищенні туристичного потенціалу Дестинації «Славутич-Чорнобиль-Чернігівський регіон», який стане одним з перших проєктів, спрямованих на розвиток і популяризацію туристичного та рекреаційного потенціалу Славутицького регіону.
 
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)