26 / Травень, 2023

Позицію Асоціації міст України щодо інформаційних технологій в Україні та планів й потреб їх використання під час повоєнної відбудови України у заході «Галузеві консультації польської агенції інвестицій і торгівлі», що відбувся 25 травня у м. Варшава (Польща) представила Інна Скляр, експертка з питань відкритого урядування Асоціації міст України.

«Впровадження інформаційних технологій вимагає зусиль, таких як розвиток інфраструктури, навчання кадрів та залучення фінансування. За допомогою смарт сіті та електронного врядування Україна може досягти сталого розвитку, покращення інфраструктури та забезпечення зручних та доступних послуг для громадян», - зазначила Інна Скляр.

Вона також додала, що цього місяця Асоціація міст України відзначила переможців Конкурсу кращих історій незламності та співдії в громадах України під час Марафону з нагоди Тижня відкритого урядування, де в номінації «Електронне урядування» перемогли:

  • Охтирська міська територіальна громада, Сумська область. Практика «Е-платформа комунікації з Охтирською міською радою».
  • Роздільнянська міська територіальна громада, Одеська область. Практика Залучення громадськості до питання визначення нових назв для топонімів громади.
  • Білогородська сільська територіальна громада, Київська область. Практика Телеграм, що рятує життя.

Асоціація міст України активно співпрацює з Асоціацією Польських міст щодо реалізації спільних проєктів і розвитку побратимств.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)