17 / Січень, 2024

13 січня Алла Миронова, Інгульський сільський голова (Миколаївська область), стала лауреатом Спеціальної відзнаки Премії імені Павла Адамовича, мера Гданська.

Президент Європейського комітету регіонів Васко Алвес Кордейро на церемонії оголошення рішення зазначив, що ця особлива  нагорода – символ солідарності європейських муніципалітетів з героїчними українськими громадами та знак щирої поваги до непохитного патріотизму особисто Алли Миронової й усіх очільників місцевого самоврядування України.

Інгульський сільський голова Алла Миронова подякувала журі Премії за високу честь, підкресливши, що це – відзнака всіх мужніх громад України, чиї мешканці наразі стають жертвами російської агресії, чиї території зазнають значних руйнувань від військових дій. Голови територіальних громад в надзвичайно складних умовах війни роблять все можливе і неможливе аби бути і надалі опорою демократії. 

Урочиста церемонія вручення Премії  ім. Павла Адамовича відбудеться  19 березня на 10 Європейському саміті регіонів і міст у Монсі (Бельгія).

Премію засновано Європейським комітетом регіонів у співпраці з містом Гданськ та Міжнародною мережею міст-притулків (ICORN) для популяризації спадщини Павла Адамовича.

 

В 2023 році за поданням Асоціації міст України та Ради європейських муніципалітетів і регіонів спеціальну відзнаку отримав Голопристанський міський голова Олександр Бабич, який із березня 2022 року перебуває в російському полоні як і четверо інших очільників українських громад. 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)