02 / Липень, 2021
2 липня 2021 року у м. Івано-Франківськ продовжується Діалоговий захід АМУ з питань освіти. Захід відбувається в рамках Ініціативи «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», що реалізовується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
Учасники: керівники (представники) виконавчих органів з питань освіти міських, селищних, сільських рад.
Під час ознайомчих візитів із закладами освіти Івано-Франківської області учасників супроводжували в.о.директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Леся Савка, директор департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук, експертка з питань освіти Асоціації міст України Тетяна Куценко.
Представники громад відвідали Ліцей імені Миколи Сабата (Українська гімназія № 1) та комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 32 «Солов’ятко» Івано-Франківської міської ради.
Ліцей ім. М. Сабата — загальноосвітній навчальний заклад, профіль навчання філологічний та фізико-математичний. Переможець Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України» (2006). За результатами ЗНО з української мови літератури в 2008, 2009, 2014,2015,2016 роках займав І місце серед шкіл України.
КДНЗ №32 “Солов’ятко” – заклад дошкільної освіти міста, який функціонує з 2017 року. Тут працюють шість груп. Садочок пишається своїм новими та сучасними ігровими залами, кімнатами для занять, відпочинковими кімнатами, спортзалом, музичною кімнатою, сучасною матеріальною базою.
 
Підсумувала другий день роботи експертка АМУ Тетяна Куценко«Якісна освіта – це запорука щасливого майбутнього. Ми навчаємо наших дітей і теж навчаємося разом з ними. Тому від фахівців, які творять освіту на державному і місцевому рівнях, залежить вдосконалення і розвиток освітньої галузі. Протягом двох днів ми обговорювали ті проблеми, які зараз найбільше турбують громади, ми працювали над пропозиціями для ЦОВВ щодо удосконалення освітньої політики. Дякуємо Івано-Франківській громаді, яка гостинно зустріла нас і поділилася кращим досвідом. Щиро вірю: нові знання, контакти і знайомства допомагатимуть представникам громад, які опікуються освітніми питаннями, впроваджувати цей досвід на місцях».
 
 
Про перший день Діалогового заходу АМУ читайте тут.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)