10 / Червень, 2020
10 червня голови Івано-Франківської міської територіальної громади Руслан Марцінків та Ямницької сільської територіальної громади Роман Крутий підписали Меморандум про співробітництво між територіальними громадами. Цей документ є частиною результатів  проєкту «Налагодження якісного співробітництва між міськими та сільськими/селищними територіальними громадами», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Програмою «U-LEAD з Європою».
Меморандум укладений з метою налагодження ефективної співпраці між обома сторонами для соціально-економічного, культурного, сталого розвитку, забезпечення комфортного та безпечного середовища життя та розвитку жителів цих громад.
«Ямницька громада - одна з найпотужніших в області. А Івано-Франківська громада має об'єднати  у своєму складі 19 населених пунктів. Тож від нашої співпраці обидві громади отримають користь і зможуть залучити необхідні для свого розвитку ресурси», - зазначив під час церемонії підписання документу Руслан Марцінків.
Нове партнерство прокоментував і сільський голова Роман Крутий: «Ямницька територіальна громада прагне розвиватися, йти в ногу з часом і бути креативною у розвитку своїх населених пунктів. Наша мета – створити громаду, у якій хотілося б жити кожному. Тому підписання Меморандуму для Ямницької ОТГ є новим етапом у партнерських відносинах з потужною громадою міста Івано-Франківська».
Меморандум набирає чинності з моменту його підписання та діє упродовж п’яти років.
Під час заходу були також презентовані та обговорені перші результати співпраці двох громад. Мова йде про проєкт розвитку туристичного потенціалу. Очікується, що в подальшому проєктні ідеї охоплять всі напрямки співробітництва, визначені меморандумом, та сприятимуть сталому розвитку обох громад.
 
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)