08 / Вересень, 2023

21-22 вересня 2023 р. на Познанському міжнародному ярмарку у м. Познань (Польща) відбудеться Конгрес відбудови України COMMON FUTURE за участі підприємців з Польщі та України, представників органів місцевого самоврядування та центральної влади.

Під час Конгресу заплановані дебати, панельні дискусії, семінари, нетворкінг з метою підготувати правове та економічне підґрунтя для співпраці у відновленні України. Темами обговорення будуть питання стратегічного економічного партнерства України та Польщі, а також питання, пов’язані із залученням бізнесу та влади Польщі до процесу відбудови та реконструкції України.

Програма Конгресу.        

Реєстрація  для участі за посиланням до 18.09.2023 року

Детальна інформація.

Конгрес відбудови України COMMON FUTURE, організований під патронатом Ядвіги Емілевіч, заступника міністра фінансів та регіональної політики, Уповноваженої Ради з питань польсько-українського співробітництва заради розвитку.

Планується, що у заході візьмуть участь близько 1000 учасників, буде проведено 40 дебатів за участю 100 спікерів.

На електронну пошту 50 представників громад–членів АМУ, які першими зареєструються за вказаним вище посиланням, Асоціацією міст України буде надіслано квиток, який дасть змогу безкоштовно відвідувати всі заплановані програмою заходи, під час проведення Конгресу. Витрати на проживання та проїзд покриваються власним коштом учасників.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)