06 / Травень, 2023
Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи   11 травня 2023 року о 14.00 проведуть Марафон з нагоди Тижня відкритого урядування: Розширення можливостей місцевих громад через залучення громадян до процесу відновлення у гібридному форматі.
 
Метою марафону є поширення прикладів інноваційних підходів, успіхів і досягнень українських громад під час війни в сфері відкритого урядування шляхом впровадження інклюзивних ініціатив, що підсилюють стійкість громад. Завдяки обміну досвідом представники органів місцевого самоврядування покращать свої навички та знання з розробки інклюзивних та інноваційних політик та практик в сфері відкритого урядування.
 
У рамках Марафону відбудеться нагородження переможців Конкурсу кращих практик з відкритого врядування на місцевому рівні в Україні.  
 
Запрошуємо всіх бажаючих до онлайн участі в Марафоні, для чого необхідно зареєструватися до 10 травня 2023 року за посиланням.
 
Захід організовано в рамках проєкту «Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні», який виконується Конгресом в рамках Плану дій Ради Європи для України «Стійкість, відновлення та реконструкція» на 2023-2026 роки. Проект спрямований на зміцнення діалогу, партнерства та консультацій між різними рівнями влади; посилення спільного врядування та залучення громадян у відповідності до принципів місцевої демократії та відкритого врядування; сприяння та гарантування права на рівність і недискримінацію на місцевому рівні для відновлення та відбудови України.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)