16 / Серпень, 2017
Станом на 16 серпня Комісія з розгляду поданих об’єднаними громадами інфраструктурних проектів, які можуть реалізовуватися за кошти субвенції з державного бюджету погодила загалом 933 інфраструктурних проекти об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які будуть реалізовані за кошти відповідної державної субвенції. Загальна сума коштів погоджених проектів – майже 792 млн грн, або 52,8 % від запланованих на 2017 рік коштів субвенції.
З 366 ОТГ, які цього року отримують інфраструктурну субвенцію, проекти подали вже 203 громади.
За даними Мінрегіону, об’єднані громади Закарпатської області вже розподілили між проектами усю суму субвенції. Майже розподілили кошти державної підтримки ОТГ Донецької (залишок коштів 2%), Івано-Франківської (залишок 6%) та Харківської (залишок 10%) областей.
На квапляться з поданням проектів ОТГ Чернігівської (залишок 68%), Рівненської та Херсонської (по 67%) областей.
Від ОТГ Київщини проектів до Мінрегіону поки взагалі не надходило.
Проекти ОТГ Миколаївської області вже подані на розгляд комісії і будуть розглянуті на наступному засіданні.
Держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Для цього у Державному бюджеті на 2017 рік передбачено 1,5 млрд грн. Ці кошти спрямують на розвиток інфраструктури 366 об’єднаних громад, створених у 2015-2016 роках.
Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад врегульовано постановою Кабінету Міністрів України № 200 від 16 березня 2016 року.
 
Стан подання об’єднаними громадами проектів до фінансування
за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури (16 серпня 2017 року)

Урядовий портал 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)