03 / Квітень, 2020
01 квітня 2020 року Міністерством юстиції України прийнято наказ № 1307/5 «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 02 квітня 2020 року за № 323/34606.
Цим наказом внесено зміни до порядку проведення державної реєстрації за заявами в електронній формі. Так, не виходячи з дому, за декілька хвилин можна подати заяву. Обовязкова умова - заявник має підписати її з використанням засобів електронної ідентифікації. Також слід памятати, що дана послуга платна і на момент подачі заяви має бути оплаченою, що також можна зробити онлайн за допомогою банківських сервісів або програмних засобів Єдиного державного вебпорталу електронних послуг. 
Моментом прийняття заяви та документів для державної реєстрації в електронній формі вважається дата і час реєстрації заяви у Єдиному державному реєстрі. Під час державної реєстрації в електронній формі до заяви долучаються оригінали документів, передбачені законом. Заява в електронній формі реєструється в Єдиному державному реєстрі і за результатом реєстрації заявнику надається код доступу до результатів розгляду відповідних документів.
Реєстрація заяв в електронній формі проводиться в порядку черговості їх надходження, у тому числі з урахуванням заяв, що подаються в паперовій формі.
 
Наказ опубліковано 03.04.2020 р. на офіційному сайті Міністерства юстиції України.
Набрання чинності з 04.04.2020 р.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)