25 / Серпень, 2023

Василь Гуляєв, Чорноморський міський голова, гостинно зустрів колег, які об’єдналися для спільної роботи в рамках Палати сільських і селищних громад Асоціації міст України для визначення основних напрямків роботи по вирішенню актуальних проблем, що стоять наразі перед муніципалітетами. 

«Асоціація міст України – потужний орган для створення ефективного діалогу керівників місцевого самоврядування з органами центральної влади. Завдяки таким зустрічам та роботі АМУ вирішуємо складні питання, як кажуть, спільними зусиллями. Радий приймати колег у Чорноморську, ділитись нашим досвідом і показувати напрацювання», - зазначив Василь Гуляєв. 

«Посилення спроможності територіальних громад є основним завданням, яке стоїть перед Асоціацією міст України. Повноваження органів місцевого самоврядування повинні забезпечуватись їхніми фінансовими можливостями. Реалізація власних і делегованих повноважень повинна відбуватись через ефективний механізм взаємодії місцевого самоврядування та органів державної влади заради добробуту мешканців громад», - зазначив Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан

  

Голови громад і секретарі сільських та селищних рад  з  Одеської,  Запорізької,  Волинської,  Сумської,  Кіровоградської,  Миколаївської областей, за модерування Володимира Сосуновського, Голови Палати сільських і селищних рад Асоціації міст України, обговорили проблеми, що стоять зараз перед кожною з громад окремо та перед усім місцевим самоврядуванням України, визначили першочергові кроки по їхньому системному вирішенню. 

Ознайомились представники місцевого самоврядування й із інфраструктурними та культурними об’єктами Чорноморська, побачили роботу комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста та створюють мешканцям умови для всебічного розвитку. 

Морський порт, підприємство з виготовлення консервної продукції, Етнопарк «Нью-Васюки» - ці та інші платники податків продовжують працювати, розвивати місто та допомагати Об'єднаним силам Збройних сил України в боротьбі за нашу Перемогу. 

Напрацювання представників місцевого самоврядування в місті Чорноморськ будуть використані в роботі Палати сільських і селищних рад Асоціації міст України.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)