05 / Березень, 2020

Міністерство освіти і науки України підготувало роз'яснення щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

У листі йдеться про виконання норм Закону України "Про освіту" в частині вибору педагогічним працівником місця проходження підвищення кваліфікації, повноважень педагогічної ради з визнання результатів підвищення кваліфікації,  прав закладу освіти в межах своєї автономії приймати рішення, що не врегулювані в законодавстві тощо.

Міністерство освіти і науки України до листа додало зразки, що можуть бути використані закладом освіти для документального оформлення підвищення кваліфікації педагогічних працівників, однак не є документами єдиної форми, тобто заклад освіти може самостійно розробити й інші форми.

Звертаємо увагу, що інформація адресована педагогічним працівникам та керівникам закладів загальної середньої освіти, місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, їх органам управління в сфері освіти, суб'єктам підвищення кваліфікації.

З деталями листа Міністерства освіти і науки України від 04.03.2020 року № 1/9-141 можна ознайомитись за посиланням.

Аналітичний центр АМУ

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)