14 / Лютий, 2020

13 лютого 2020 року в Міністерстві освіти і науки України під головуванням генерального директора директорату інклюзивної та позашкільної освіти Валентини Хіврич відбулась робоча зустріч щодо проєкту Концепції підтримки і розвитку позашкільної освіти в Україні. До участі у робочій зустрічі були запрошені представники закладів позашкільної і вищої освіти, громадськості, які надіслали письмові пропозиції до проєкту Концепції у рамках її громадського обговорення. Активну участь у робочій зустріч брали представники Міжнародної асоціації позашкільної освіти, Міністерства культури, молоді та спорту України, експерти у сфері позашкільної освіти.

   

Від Асоціації міст України участь у розробленні проєкту Концепції підтримки і розвитку позашкільної освіти в Україні взяла аналітик Аналітичного центру АМУ Людмила Мозгова.

Наразі документ проходить технічне доопрацювання та буде оприлюдненим МОН для громадського обговорення найближчим часом.

Нагадуємо, що в основу розробленого проєкту Концепції підтримки і розвитку позашкільної освіти в Україні покладено проєкт, розроблений Міжнародною асоціацією позашкільної освіти спільно з Асоціацією міст України.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)