15 / Листопад, 2022
12 листопада набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про деякі питання будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд» від 08.11.22 №1255.  
Цією постановою передбачено:
  • Можливість будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд для потреб оборони на підставі проектної документації, що складається з відомостей про основні конструктивні рішення, обсяги робіт і кошторису. Така проектна документація не підлягає експертизі.
  • Можливість будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд для потреб оборони без документів, що дають право на їх виконання та не потребують прийняття в експлуатацію по всій території України. До цього така можливість була тільки на територіях, прилеглих до кордонів, районів АТО та АР Крим.
Крім цього, об’єкти, які визначені начальником обласної військової адміністрації як об’єкти будівництва з непостійним місцем розташування, тепер не потребують отримання містобудівних умов та обмежень та подальшої реєстрації права власності.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)