07 / Листопад, 2023

07 листопада 2023 року Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, відкрив тренінг з планування місцевого відновлення та подальшого розвитку для посадових осіб органів місцевого самоврядування України.

Учасниками цього тренінгу стали представники чотирьох громад:

Херсонської, Високопільської, Бериславської Херсонської області та Очаківської громади Миколаївської області.

Інна Семененко, Тетяна Валкова та Флур Стінкамп, - керівниці Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International у партнерстві з Асоціацією міст України, в рамках яких проводиться тренінг, зазначили про пріоритетність проєктів, необхідних для ефективної відбудови громад.

Ґерріт Ян, консультант міжнародних проєктів (Нідерланди), звернув увагу учасників на нові можливості у відбудові для громад, які вони представляють, після отримання нових знань і навиків їх посадовими особами.

Олександр Слобожан закликав представників громад-учасниць Проєкту бути максимально активними у питаннях пошуку та залучення ресурсів для відбудови й відновлення їх громад і всієї України.

Він наголосив, що Асоціація міст України працює сьогодні у декількох напрямках одночасно, щоб допомогти муніципалітетам у відбудові, у забезпеченні мешканців належними послугами. Один із цих напрямків - за співпраці з міжнародними партнерами навчати посадовців органів місцевого самоврядування, допомагати їм планувати й забезпечувати відновлення та розвиток громад.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)