26 / Серпень, 2021
18 серпня Уряд прийняв зміни до постанови Кабміну від 24 березня 2021 р. №305 «Про затвердження норм та порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (постанова Кабміну від 18 серпня 2021 р. №871).
Документом передбачено відтермінування застосування нових норм харчування до 1 січня 2022 року у разі наявності діючих до 31 грудня 2021 року договорів на постачання харчових продуктів або надання послуг з харчування. Нове меню з 1 вересня 2021 року введуть лише ті школи, які мають таку змогу.
Нагадаємо, раніше Асоціація міст України погодила проект цієї постанови.
Інформуємо, що замовники, які відповідають за організацію харчування в закладах освіти та закуповують для цього відповідні товари і послуги, можуть використовувати зразки договорів, підготовлені Мінекономіки.
Водночас сьогодні ще не оприлюднено примірне меню та технологічні карти для запровадження організації харчування згідно з новими нормами. За інформацією МОЗ, таке меню та технологічні карти розроблені й пройшли відповідну експертизу в Держпродспоживчлужбі, оприлюднення очікується найближчим часом.
 
Звертаємо увагу, що цільові перевірки з відповідності організації харчування в закладах освіти новим нормам до 2022 року проводитися не будуть, про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час форуму «Реформа системи шкільного харчування».
 
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)